מתאמנים מספרים

"מה שהביא אותי לאייקידו זו משיכתי לאמנויות לחימה והגילוי העצמי שהן מאפשרות. חיפשתי אמנות לחימה לא תוקפנית וחשבתי שאולי מהאייקידו תבוא הישועה. ואכן כך, אבל גם הרבה מעבר לזה.
אז אני בוחרת באייקידו כי הוא מפגיש אותי עם עצמי ברכות ומאפשר לי לפגוש את העולם כך. אני מרגישה שיש בו המון חמלה, וחיבור לאנרגיה שמגיעה מהעולם וחוזרת אליו, שרואה את האחר ומכבדת אותו, שמזמנת צניעות, ופתיחות ויציבות. האייקידו מזכיר לי להיות באופן מלא בתוך הרגע, להשאיר בחוץ את הטרדות היומיומיות ולצלול לתוך עולם עשיר של גופנפש, ותנועה ואתוס של תרבות שלמה שאני סקרנית להכיר. הוא מלמד אותי לשמוח בהרמוניה הנדירה והבלתי מובנת מאליה, ולקבל בהבנה את השיבושים המרגיזים כחלק מהאימון המנטלי, ובאופן רחב יותר - כחלק מרקמת החיים.
אני בוחרת להתאמן אצלך רונן, כי האווירה שאתה יוצר טובה בזכות הכבוד המלא לכל אחד מהמתאמנים, כמו גם לעצמך ולמסורת האייקידו".

2 comments:

  1. certainly like your website but you have to take a look at the spelling on quite a few of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I in finding it very bothersome to tell the truth however I will definitely come back again. capital one credit card login

    השבמחק

  2. Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your next post thank you once again. netflix member login

    השבמחק